angajari

anunturi permanente de angajare
ai vrea sa lucrezi pe unul din posturile de mai jos ? trimite scrisoarea de intentie si CV-ul tau la jobs@chr.ro
in cazul in care consideram ca esti potrivit, te invitam sa ne cunoastem

electrician
Societatea realizeaza lucrari de montaj pentru instalatii electrice de curenti slabi pentru constructii civile si industriale

candidatul ideal:
  • Minim 1 an experienta in Domeniul electrice - montaj instalatii, experienta de santier;
  • Scoala profesionala / liceu în domeniu; calificare în meseria de electrician;
  • Responsabiliatate, seriozitate, disponibilitate pentru munca in echipa;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
responsabilitati:
  • Realizeaza activitati de montaj, intretinere si reparatii, conform sarcinilor de servici
  • Executa lucrari de instalatii electrice, conform proiectelor si planurilor primite
  • Pregateste si executa lucrarile de montaj;
  • Monteaza instalatii electrice interioare si exterioare;
  • Executa lucrari de remediere o defectiunilor aparute la instalatiile electrice;
  • Participa la verificarea montajului si punerea in functiune.

tehnician service copiatoare si multifunctionale

canditatul ideal:
  • experienta relevanta in activitate de service echipamente IT
  • persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare
  • cunoasterea limbii engleze
  • domiciliul in Brasov
  • permis auto
  • instalare, intretinere si reparatii copiatoare si multifunctionale