angajări

anunțuri permanente de angajare

ai vrea sa lucrezi pe unul din posturile de mai jos ? trimite scrisoarea de intenție și CV-ul tau la jobs@chr.ro

in cazul in care consideram ca ești potrivit, te invitam sa ne cunoaștem

inginer / tehnician sisteme de securitate

Responsabilități:

  • Executare lucrări de service și PIF la clienți la cerere și pe contracte pentru sisteme de securitate, detecție și stingere incendiu

  • Execută lucrări de punere în funcțiune la client pentru sisteme de securitate, detecție și stingere incendiu

  • Întocmește documentele aferente activităților prestate (procese verbale, centralizatoare)

  • Se autoinstruiește conform planului de instruire

  • Analizează solicitarile clienților și oferă soluții tehnice viabile, în concordanță cu normativele în vigoare și cu tendințele pieții

  • Promovează soluțiile din portofoliul firmei și imaginea firmei

  • Gestionează eficient clienții și resursele alocate

Cerințe:

  • Studii superioare / medii în domeniul tehnic, electronic, telecomunicații

  • Cunoștințe de bază în domeniul electric

  • Experiență de minim 3 ani în domeniul sistemelor de securitate

  • Cunoștințe de utilizare calculator (sistem de operare Windows, Microsoft Office, programe specifice producătorilor echipamentelor de securitate)

  • Diplomă inginer / tehnician sisteme de securitate și detecție incendiu constituie un avantaj

  • Cunoștințe de limbă engleză

  • Cunoștințe sisteme de comunicații seriale, networking TCP-IP și baze de date constituie un avantaj

  • Spirit de inițiativă și orientare spre rezultat și soluții

  • Capacitate de adaptare, analiză și sinteză, fermitate, inteligență și comunicare

  • Disponibilitate pentru deplasari ocazionale

  • Permis conducere categoria B

Salariul este negociabil, in functie de experienta si cunostintele candidatului, precum și de performanța la locul de munca.

tehnician / instalator sisteme de securitate / curenți slabi

Responsabilitati:

  • Pregateste si desfășoară lucrările de instalare a sistemelor de securitate

  • Realizeaza cablajul necesar sistemelor de securitate conform proiect tehnic

  • Instaleaza echipamente pentru sistemele de detecție, semnalizare si alarmare la incendii

  • Instaleaza echipamente pentru sistemele de detecție si alarmare la efractie, sisteme control acces, sisteme de supraveghere video.

  • Pune in functiune echipamentele și sistemele tehnice instalate

  • Asigura mentenanta sistemelor instalate

  • Asigura service-ul sistemelor instalate

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru deplasări ocazionale

tehnician service imprimante si multifuncționale

canditatul ideal:

  • experienta relevanta in activitate de service echipamente IT

  • persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare

  • cunoasterea limbii engleze

  • permis de conducere auto

responsabilitati:

  • instalare, intretinere si reparatii imprimante si multifunctionale precum si alte echipamente IT

trimite scrisoarea de intentie si CV-ul tau la jobs@chr.ro