angajari

anunturi permanente de angajare

ai vrea sa lucrezi pe unul din posturile de mai jos ? trimite scrisoarea de intentie si CV-ul tau la jobs@chr.ro

in cazul in care consideram ca esti potrivit, te invitam sa ne cunoastem

tehnician sisteme de securitate

candidatul ideal:

  • absolvent studii medii sau superioare cu profil tehnic,
  • experienţa pe o pozitie similara,
  • experienţă în lucrul cu echipamente electrice / electronice,
  • noţiuni de baza în lucrul cu instalaţii de alimentare cu energie electrică,
  • experienţă în lucrări de reţelistică: cablare, conectare, medii de transmisie, cablare structurata,
  • seriozitate, loialitate, fara cazier judiciar
  • prezinta avantaj: cunoasterea echipamentelor de securitate
  • permis de conducere auto

responsabilitati:

  • Realizeaza activitati de montaj, intretinere si reparatii, conform sarcinilor de servici
  • Executa lucrari de cablare, conform proiectelor si planurilor primite
  • Monteaza echipamente de securitate
  • Executa lucrari de remediere o defectiunilor aparute la instalatii
  • Participa la verificarea montajului si punerea in functiune.

tehnician service imprimante si multifunctionale

canditatul ideal:

  • experienta relevanta in activitate de service echipamente IT
  • persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare
  • cunoasterea limbii engleze

  • instalare, intretinere si reparatii imprimante si multifunctionale precum si alte echipamente IT

trimite scrisoarea de intentie si CV-ul tau la jobs@chr.ro